Florbal IV. kategorie

florbal_hosiV týdnu od 4. – 7. prosince 2017 proběhly skupiny florbalu IV. kategorie chlapců. Z každé skupiny postoupilo pouze 1. družstvo do pátečního finále ve sportovní hale Sluneta. V pondělí 4. 12. na naší škole proběhla jedna ze skupin. Postupně jsme porazili ZŠ Chlumec, ZŠ Velké Březno a ZŠ Nová. Na páteční finále jsme se moc těšili, protože se finále hraje na velké florbalové hřiště 5 + 1. V pátek 8. 12. 2017 jsme finále začali s dlouhodobým rivalem ZŠ Česká Mládež a po pomalejším začátku jsme v pohodě vyhráli. Druhý zápas jsme vyhráli nad ZŠ Hlavní a v posledním zápase se rozhodovalo mezi zatím neporaženými ZŠ Mírová a naší školou. Byl to souboj florbalistů ze ZŠ Mírová a našich hokejistů. Nakonec vyhrála Mírová nejtěsnějším rozdílem 1:0. Costa Kale získal individuální ocenění jako nejlepší střelec turnaje. Chlapci byli velmi zklamaní, ale i tak je 2. místo krásným úspěchem.

Děkujeme reprezentantům: Gašpar, Costa, Koval, Blahovec, Macek, Filip, Folk, Špaček, Krušina, Tomšík, Prchal

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva