Florbal – III. kategorie

florbal_IIIV týdnu 20. – 24. listopadu 2017 proběhlo OF ve florbale III. kategorie chlapců. V letošním ročníku se přihlásilo 13 škol, a proto se nejprve odehrály 4 skupiny a z nich postoupila vždy 2 družstva do finále, které proběhlo na ZŠ Mojžíř. Vybraní žáci z osmé a sedmé třídy odehráli supinu na naší škole, když po vítězství nad ZŠ Trmice, ZŠ Palachova a ZŠ Velké Březno postoupili do finále, které se hrálo ve dvou skupinách po 4 družstvech. My jsme skupinu vyhráli (postupně jsme porazili ZŠ Povrly, ZŠ E. Krásnohorské, ZŠ Mírová) a v semifinále jsme vyřadili ZŠ Vojnovičovu. Nakonec jsme bojovali ve finále se ZŠ Stříbrnická a po prohře jsme obsadili konečné 2. místo. Naši florbalisti předvedli velmi pěkný, kolektivní a bojovný výkon a za to jim moc děkujeme.

Hráči ZŠ Vinařská: Bár, Mȗller, Tuček, Ficaj, Mareček, Vytejček, Kuchler, Angr, Kaňka, Vait.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva