Florbal 8. – 9. tříd

11. prosince 2015 se naši žáci zúčastnili florbalového finále 8. – 9. tříd. na Slunetě. Ze 16 škol se do tohoto finále probojovaly ZŠ Vinařská, ZŠ Vojnovičova, ZŠ Mírová a největší favorit ZŠ České Mládeže.

Hrálo se každý s každým a k vidění byly výborné výkony všech zúčastněných. Postupně jsme porazili Vojnovičovu, Mírovou a poslední zápas jsme hráli o 1. místo s florbalisty z České Mládeže, kteří jsou na Slunetě jako doma, neboť tam všichni trénují. Naši reprezentanti bojovali jako lvi. Dlouho jsme s florbalisty drželi krok, kdy nás v některých chvílích perfektně podržel brankář J. Lenc. Nakonec jsme prohráli 4:2 a umístnili se v finale 4 na pěkném 2. místě.

Na tomto úspěchu se podíleli tito hráči : brankář J. Lenc, A. Janoušek(byl nominován do all stars týmu), T. Čermák, D. Magasanik, J. Bláha, V. Tůma, M. Harkabus, P. Vidlička, E. Mareš. Velké poděkování T. Kolaříkovi a L. Javůrkovi za pomoc při organizaci turnaje.

Sportu zdar Marcela Bromová