Finále florbalové ligy

Dne 19. května 2016 proběhlo na naší škole finále florbalové ligy 2015/2016. Je to celoroční soutěž mezi ústeckými školami. Letos se do soutěže přihlásilo 10 škol, které spolu odehrály čtyřkolové turnaje. Do Final four postoupily z prvního místa ZŠ Mírová, ZŠ Vinařská, ZŠ Vojnovičova a ZŠ Palachova. Podle umístění v základní části se v 1. semifinále spolu utkaly ZŠ Mírová x ZŠ Palachova a do finále postoupila suveréně hrající ZŠ Mírová. Ve 2. semifinále jsme bojovali se ZŠ Vojnovičova, která měla v družstvu 4 florbalisty. Naše družstvo hrálo velmi disciplinovaně a soustředěně a po zásluze postoupilo do bojů o 1. místo.

Naší školu reprezentovali : Volke Jakub, Lenc Jan, Harkabus Matěj, Vidlička Pavel, Mareš Erik, Čermák Tomáš, Magasanik David, Bláha Jan, Tůma Vojtěch, Janoušek Adam, Bojko Adam, Macek Aleš.

Konečné pořadí :

1. místo           ZŠ Mírová

2. místo           ZŠ Vinařská

3. místo           ZŠ Vojnovičova

4. místo           ZŠ Palachova

Všem reprezentantům velice děkujeme.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva