eTwinning

eTwinning je platforma, přes kterou mohou zaměstnanci škol (učitelé, ředitelé, knihovníci ad.) z různých evropských zemí vzájemně komunikovat, spolupracovat, zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. eTwinning je největší a nejzajímavější komunita škol v Evropě. Aktivita eTwinning podporuje spolupráci evropských škol postavenou na používání informačních a komunikačních technologií (ICT). Účastníkům nabízí zázemí, nástroje a služby, díky kterým je krátkodobá či dlouhodobá spolupráce v rámci jakéhokoli předmětu jednodušší.

zdroj: www.etwinning.net

Na naší škole je do projektu zapojena Mgr. Ilona Rodová. Zde najdete několik ukázek z jejích hodin a práce s dětmi:

„Jak jsme skládali z písmenek“, „Jaro – video“, „Fotoalbum“, „Jak jsme skládali názvy jarních kytiček“, „Jaro – foto“, „Jak jsme skládali narcisky“

My a naše obec – Vy a vaše město

Tohoto projektu se účastní i paní učitelka Mgr. Vladimíra Běhounková, která pomáhá s jeho realizací.

etwinning-logo_cmyk eu-flag-erasmus_vect_pos

certifikat-ilona