Den třetí – pondělí 20. ledna

Natálka F., Gabča Z. 3.A

Dneska 20. 1. byl krásný budíček. Sice celí den pršelo ale my jsme si s tim poradili. Hráli jsme různé hry a čekali jsme až půjdeme na Štěpánku. Byla to docela velká tůra (140 000 cm – pozn. redakce) A večer jsme si povídali. K večeři jsme měli šunkofleky. Po večeři jsme hráli activity. Když jsme měli jít spat tak se nám nechtělo. Mějte se tam pěkně!!!

pozn.: text nebyl upravován, aby nedošlo k porušení autorských práv

 

Barča R. 3.A, Barča K. 5.A

Co jsme dělali!

Dnes ráno jsme se probudili a udělali si osobní hygienu. A šli jsem na snídani. pak jsem šli do pokoje čekat než nás zavolají učitelé. hrály jsme společné hry a byla to zábava. pak jsme měly oběd potom byl odpolední klid.pak jsme šli na zpátek, a tam jsme se učily. po učení jsme měly večeři k večeři zapečený těstoviny a po večeři jsme hrály hry v 9.00 (21.00 SEČ – pozn. redakce) jsme měli večerku. TOĎ JE KONEC DNE!

pozn.: text nebyl upravován, aby nedošlo k porušení autorských práv

Zde si můžete prohlédnout fotografie.