Den se zvířátky

4. října 2013 proběhl další ze série projektových dnů naší ZŠ – tentokrát pod názvem „Den se zvířátky“. Tento den můžeme v kalendáři najít jako mezinárodní den ochrany zvířat. Proto se v pátek (4. 10.) dostavili do školy nejen naši žáci, ale i jejich zvířecí mazlíčci, avšak pouze v plyšové podobě či na fotografiích. I výuka v tento den probíhala ve znamení zvířat. Zvířátka se malovala, vyráběla, četlo se o nich i počítalo. Dokonce v Tv se objevili známí žabáci a žáci 3.A o hodině plavání plavali „jako ryby“. U příležitosti tohoto projektového dne proběhla i další akce – a to sbírka dobrot a potřebných věcí pro ústecký útulek (pod patronací třídy 4.B). Všem dětem, ale i dospělákům, kteří se do akce zapojili, děkujeme a již nyní přemýšlíme o té další – zimní.

A. Šťovíčková, Mgr. Petr Čechura

Všechny fotografie ze zvířátkového dne najdete zde.