Turnaj ve hře Člověče, nezlob se

Na ZŠ Vinařská v Ústí nad Labem proběhl koncem minulého týdne již pátý ročník turnaje ve hře Člověče, nezlob se. Tak jako v předchozích čtyřech ročnících, tak i letos soutěžily smíšené dvojice (rodič + žák 1. ročníku ZŠ) v této oblíbené deskové hře.

Hra, při které si naši prvňáčci ,podle hesla „ŠKOLA HROU“, s vervou sobě vlastní zasoutěžili o sladké odměny, má pro letošek tyto vítěze. Na prvním místě se umístila Hanička

Mudrová  se svou maminkou, druhé místo patří Toníku Pemlovi, také s maminkou, třetí místo obsadil  Kubíček Doubrava se svou starší sestrou Andreou a bramborová příčka náleží Martinu Kostkovi a jeho mamince. Všem vítězům ještě jednou gratulujeme, ostatním účastníkům, kteří se v hojném počtu zúčastnili, děkujeme za účast a již nyní mohu prozradit další super akci, která se na naší škole bude konat na konci měsíce listopadu – SPANÍ S PIRÁTY A NÁMOŘNÍKY.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD

Zde si můžete prohlédnout fotografie z turnaje.