Česko se hýbe

V mostecké sportovní hale se ve čtvrtek 7. května 2015 konalo kvalifikační postupové kolo akce Česko se hýbe ve školách. Pořadatelem byly Český svaz aerobiku, fitness FISAF.cz a Středisko volného času v Mostě za podpory města.
Hlavním cílem těchto akcí, určených pro mateřské, základní a střední školy, školní kluby a školní volnočasové aktivity, je formou pohybu a tance motivovat děti a mládež v různých věkových kategoriích (od 5 do 18 let) k fyzické aktivitě a ukázat jim, že aktivní trávení volného času může být zábava.

Kvalifikačního postupového kola se zúčastnilo celkem 29 týmů. Účastnicemi soutěže byly i dívky školního kroužku roztleskávaček. Velmi úspěšně se umístily na 1. místě a získaly tak nominaci na postup do republikového kola, které se uskuteční 5. června 2015 opět v mostecké sportovní hale. Dívkám patří velká pochvala.

                                                                                                                                                                                                 Iveta Hnyková – trenérka kroužku

Zde si můžete prohlédnout fotografie.