Beseda se sportovci

Poslední den 1. pololetí a po vydání vysvědčení (28. ledna 2016) proběhla na naší škole beseda se sportovci, kteří byli zastoupeni hokejisty HC Slovan Ústí nad Labem – Bernad David, Křivohlávek Jan, Navarra Roman, Soukup Jakub a basketbalisty BK Sluneta – Pecka, Hejl, Barham, Kendrid. Téma bylo “ Sport a škola“. Sportovci se po představování rozpovídali o vlastním studiu při sportu, jaká úskalí se musí překonat, aby se vše skloubilo dohromady. Bylo to pro naše žáky velice poučné, ale i mnohokrát úsměvné. Pak nastala diskuse. Jelikož oba zastoupené sporty přinesly studentské volné vstupenky na sobotní a nedělní zápasy, byli někteří studenti za zajímavé či vtipné dotazy jimi odměněny. Na konci besedy se podepisovaly přinesené plakáty, fotografie a někteří se i spolu vyfotili. Jsme rádi, že si vrcholoví profesionálové udělali na nás čas.

Mgr. Marcela Bromová

Zde si můžete prohlédnout fotografie z besedy.