Beseda se sportovci

beseda_sportovci 31. ledna 2019 proběhla na naší škole, jako každý rok po předání pololetního vysvědčení, beseda se sportovci.

Volejbal reprezentoval současný trenér a nedávno ještě aktivní hráč Jakub Salon, kanadský reprezentant Marc Wilson, basketbal bývalý český reprezentant Pavel Houška, Filip Šmíd, američtí hráči Devante Wallace a Jaytornah Nyankun Wisseh, hokej Martin Volke a Martin Zdvořáček.

Hráči vyprávěli o svých školních studiích, o svých sportovních začátcích, o koníčcích ve svém volném čase. J. Salon, M. Volke a M. Zdvořáček zavzpomínali na naši školu, kterou navštěvovali.

Cizinci povídali o sobě, o přijetí do kolektivu, co se jim u nás líbí, co jim chutná, vyzkoušeli i nějaká česká slovíčka.

Po besedě se děti s hráči fotily, dostaly upomínkové předměty a podpisy sportovců.

Všem reprezentantům ústeckých sportů děkujeme, že si našli cestu k našim dětem a ochotně odpovídali zvědavým dotazům našich žáků.

Mgr. Marcela Bromová