Basketbal – okresní kolo

basket_chlapci Chlapci i dívky ze  ZŠ Vinařská se zúčastnili okresního kola v basketbalu mladších žáků a žákyň. Jelikož jsme neměli v týmu žádného basketbalistu z oddílu, mohli jsme spolehnout pouze na dovednosti, které jsme předali našim žákům v průběhu výuky tělesné výchovy. I když jsme skončili v obou soutěžích na posledních místech, ostudu jsme rozhodně neudělali a jak dívky, tak i hoši sehráli pěkná utkání, která je posunuli.


Sestava ZŠ Vinařská hoši:

David Martínek, David Gašpar, Matěj Koval, Vojtěch Chlapec, Pavel Tomšík, Aleš Macek, Ondřej Filip

Sestava ZŠ Vinařská dívky:

Johanka Buctelová, Klára Jungwirtová,Aneta Kršková, Adéla Kovářová, Radka Ptáčková, Klára Mečířová, Elizabeth Lívařová, Tereza Kulichová, Anna Řandová

Mgr. Marcela Bromová a Mgr. Květoslav Kolařík – vedoucí družstev