Basketbal – okresní kolo – starší žáci

basket Chlapci ze ZŠ Vinařská získali krásné 2. místo na okresním kole v basketbalu. Hoši se museli nejprve prokousat okrskovou skupinou, kde narazili na týmy ze ZŠ České Mládeže a ZŠ Karla IV. V nejdůležitějším zápase o postup do okresního finále porazili celkem bez problémů na ZŠ Palachova. Druhý den je čekaly již ty nejlepší celky z okresu Ústí nad Labem. Postupně jsme porazili ZŠ Mírová i ZŠ Rabasova. V posledním utkání již zřejmě došly síly naší největší opoře Tomáši Kolaříkovi, a tak jsme utrpěli jedinou porážku v turnaji od ZŠ Pod Vodojemem.

Hoši ale zanechali velký dojem, když podávali výborné nejen sportovní výkony, ale po celou dobu turnaje prokazovali i další sportovní hodnoty.

Sestava ZŠ Vinařská:

Tomáš Kolařík, Pavel Vidlička, Matěj Harkabus, Jakub Volke, David Magasanik, Vojtěch Tůma, Jan Bláha, Tomáš Čermák

Mgr. Květoslav Kolařík – vedoucí mužstva