Atletický čtyřboj – okresní finále

19. září uspořádala  AŠSK ( Asociace školních a sportovních klubů) ve spolupráci s atletickým oddílem USK VŠEM a ZŠ Vinařská atletické závody pro žáky 6. – 9. tříd – Atletický čtyřboj. Naši reprezentanti se zúčastnili ve všech věkových kategoriích.

Nejlepšího výsledku dosáhli mladší hoši, kteří svoji kategorii vyhráli a postoupili tak do krajského kola. Starší hoši získali smolné, ale pěkné 4. místo, starší dívky skončily na 7. místě a mladší děvčata obsadila 10. místo.

B tým mladších žáků skončil na 14. místě a B tým starších žáků skončil na 7. místě.

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Zároveň děkuji vedoucím družstev Mgr. Petře Staňkové a Mgr. Petru Čechurovi.

Mgr. Květoslav Kolařík – ředitel školy

Zde najdete všechny fotografie ze závodů.