Atletický čtyřboj

atleticky_ctyrboj27. září 2017 proběhl na Městském fotbalovém stadionu Atletický čtyřboj ústeckých škol. Naše škola nominovala atlety do všech kategorií kromě starších dívek. Jako pořadatelé jsme využili možnost postavit 2 družstva v mladších žácích. Součástí čtyřboje byl sprint – 60 metrů, technické disciplíny – skok vysoký a daleký, hod míčkem, vrh koulí a vytrvalostní běh – 600, 800 a 1000 metrů. Naši reprezentanti velmi mile překvapili a obsadili medailová místa.

Starší žáci – Costa Kale, Matoušek Filip, Čečrle Lukáš, Pospíšil Petr vybojovali celkové 3. místo z 13 škol a Costa Kale byl v celkovém individuálním pořadí na 1. místě.

Mladší žáci A – Špaček Jiří, Filip Ondřej, Růžek Filip, Bár Aleš, Hradecký Jan vybojovali celkové 1. místo z 12 škol a v individuálním hodnocení byl Růžek na 1. místě, Filip na 3. místě a Hradecký na 4.místě.

Mladší žáci B – Kokhanin Matias, Kaňka Patrik, Bauer Patrik, Mareček Pavel, Balvín Josef získali 5. m.

Mladší žákyně – Pospíšilová Šárka, Jungwirthová Klára, Čáslavová Barbora, Pyšná Lucie a Švehlová Tereza získaly 3. místo z 12 škol a Pospíšilová v individuálním hodnocení byla na 3. místě.

Všem zúčastněným sportovcům, technické četě (žáci osmých tříd) a p. uč. Staňkové děkujeme.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Marcela Bromová – vedoucí mužstev